Detoxikace

Dnešní hektický životní styl, stres, spěch, nesprávné stravování, léky, znečištěné životní prostředí a další vlivy způsobují, že lidé si zanášejí své tělo toxickými látkami. Při nedobrém životním stylu se tělo nedokáže těchto látek zbavovat a tyto látky - toxiny se začnou ukládat v mezibuněčném prostoru tvořícím až 16 litrů u dospělých. Mezibuněčný prostor je prostředí ve kterém dochází ke vzájemným reakcím mezi hormonálním, nervovým, imunitním systémem, mezi lymfou a krví.
Toxiny způsobují zhoršení jeho průchodnosti a zpomalení jeho reakce = do buňky dostává málo výživy, vázne látková výměna, hromadí se další toxiny. Buňka je unavená, orgán je unavený, nemůže dobře plnit svou funkci- celý člověk je unavený..rozvíjejí se nemoci!

Toxiny jsou naším tělem vylučovány ve formě potu (sauna, sport), hlenu (rýma), a dále odstraňovány prostřednictvím jater a ledvin. V případě že se rozhodnete pro detoxikaci, je vhodné upravit životosprávu - zejména stravování - omezit živočišné tuky a příjem potravin bohatých na cukry. Je vhodné přestat kouřit a omezit alkohol. Odlehčovat detoxikačním orgánům jako jsou játra. Nejlepším způsob je strava bohatá na vitaminy (zelenina), obilniny, luštěniny. Zvýšení pitného režimu na dobu alespoň 2 týdny (doporučuje se lehký čaj, např zelený, kopřiva, lípa atd)..+ detoxikační preparát (našel jsem např: http://www.prozdravi.cz/detoxin.html, http://www.prozdravi.cz/detox.html - poraďte se s lékařem)

Pokud se u Vás vyskytují dlouhodobější chronická onemocnění, nebo se jen chcete dozvědět více o detoxikaci, velmi doporučuji věnovat pozornost článku Přírodní zákony se nedají obcházet na serveru Symbinatur, ze kterého jsem čerpal.

Také doporučuji navštívit sekci zvýšení imunity.

© Copyright 2007-2008-2012 http://czautohits.com